Meble

Biała drabina dekoracyjna – jak wykorzystać ją we wnętrzu?

Drabiny pojawiające się we wnętrzach jako element stricte dekoracyjny do hit ostatnich kilku sezonów. Niezwykle efektowne świetnie komponują się zwłaszcza ze stylem skandynawskim, choć z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także w pomieszczeniach w stylu rustykalnym, klasycznym, a nawet minimalistycznym.

Dekoracyjna drabina jako efektowna ozdoba wnętrza

Ozdobna drabina do wnętrz może zostać wykorzystana w różny sposób. W łazience może zastąpić klasyczny wieszak na ręczniki, w pokoju dziecięcym posłużyć jako pólka na książeczki czy zabawki, w sypialni lub w salonie zostać wykorzystana jako stojak na kwiaty albo zostać obwieszona łańcuchem świetlnym. Możliwości jest wiele, a co najważniejsze dekoracje towarzyszące drabinie można stale zmieniać.

Gdzie kupić ozdobną  drabinę do mieszkania?

Drewniana lub biała drabina dekoracyjna ze sklepu dutchhouse.pl doskonale skomponuje się z każdym wnętrzem, stanowiąc wyjątkowo ozdobę. Drabiny ozdobne oferuje wiele sklepów, od tych specjalizujących się w dodatkach do mieszkania, po większe markety. Ciekawe drabinki można znaleźć także w sklepach internetowych, w których wybór jest największy.

Tagged