Dodatki do wnętrz

Dywan do wnętrza w skandynawskim stylu: motyw zebry

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak wybrać dywan do wnętrza w skandynawskiej stylistyce? Wbrew pozorom możliwości nie ograniczają się do juty czy jednokolorowych, szarych dywanów. Propozycją dla odważnych mogą być motywy zwierzęce, na przykład niezwykle efektowna zebra.

Zebra dywan w skandynawskim stylu

Motywy zwierzęce kojarzone głównie ze stylem etno doskonale odnajdują się także w pomieszczeniach wzorowanych na domach Skandynawów. Jednym z wzorów, który doskonale skomponuje się ze skromnym, naturalnym stylem skandynawskim, jest zebra. Ten motyw będzie nawiązywał do natury jak cały styl skandynawski, jednocześnie prezentując się bardzo efektownie. Zebra dywan skandynawski doda wnętrzu charakteru i oryginalności.

W jakim sklepie szukać dywanów w skandynawską zebrę?

Żeby efekt końcowy był spójny i dobrze się prezentował, najlepiej kupić dywan zebra dutchhouse,pl dedykowany wnętrzom skandynawskim. Ten będzie mniej etniczny, a bardziej geometryczny, dzięki czemu doskonale skomponuje się z prostotą i minimalizmem skandynawskich wnętrz. Będzie oryginalny, ale nie obciąży nadmiernie pomieszczenia i będzie wyglądał spójnie w połączeni z resztą elementów stanowiących wyposażenie.

 

Tagged