Oświetlenie

Oświetlenie industrialne w Twoim domu

Styl industrialny tak naprawdę od niedawna zagościł w wystroju wnętrz. Jeszcze kilka lat temu był odbierany negatywnie i mało komu się podobał. Nie kojarzył się ani z elegancją, ani z luksusem czy bogactwem. Obecnie przemysłowe aranżacje są popularne. Goszczą w domach, mieszkaniach, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej. Styl industrialny jest bardzo modny. Coraz więcej osób decyduje się na urządzenie własnego m2 właśnie w takim stylu.

Oświetlenie industrialne w Twoim domu

Lampy industrialne stanowią oryginalny dodatek w każdym pomieszczeniu. Występują w różnych wielkościach, kolorach i kształtach. Jedne są wyraziste, inne minimalistyczne. Oświetlały w przeszłości fabryki, zatem są surowe w całej okazałości. Decydując się na industrialne lampy należy pamiętać, że muszą one z całym wystrojem tworzyć harmonię. Niedopuszczalne jest bowiem mieszanie kolorów!

Lamp industrialnych jest cała gama. Do każdego pomieszczenia pasuje inna

Inne będą do kuchni, salonu, sypialni czy łazienki. Można kupić duże, małe, wiszące, podłużne i wiele innych. Należy dostosować je do wielkości pomieszczenia. Lampy industrialne nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat.

Tagged